Kompostovatelné papírové sáčky 9 litrů Zobrazit v plné velikosti

Kompostovatelné papírové sáčky 9 litrů

Vhodné jako výstelka do odvětrávaných košů

Balení obsahuje 10 ks sáčků
Objem sáčku: 9 litrů
Rozměry: 26cm x 15,8cm x 19,8cm

Kartonový odběr: 20 balení v kartonu

- vhodné jako výstelka do odvětrávaných košů 7 - 10 litrů (koš AirBox Single, koš AirBox Family)
- 100% kompostovatelné
- vyrobené ze 100% recyklovaného papíru
- snižují zápach
- usnadňují třídění a sběr bioodpadů
- optimalizují skladbu kompostovaného materiálu

Papírové sáčky pro snadné a hygienické shromažďování organických zbytků jsou výhodnou alternativou k sáčkům z kompostovatelného plastu. Sáčky z recyklovaného papíru v koši slouží jako výstelkové. Šetří Váš čas při vymývání koše, který zůstává po vysypání obsahu na kompost nebo do sběrné nádoby čistý. Volbou sáčků ze 100% recyklovaného papíru šetříte stromy a životní prostředí.

Přednosti papírových sáčků se uplatní všude, kde se svépomocí kompostují organické zbytky z domácností, učeben a kanceláří, neboť tento materiál má často vyšší zastoupení dusíkatých látek než je potřeba pro správný průběh kompostovacího procesu. Zvláště v kompostérech pro bytovou a sídlištní zástavbu a v kompostérech Jora sáčky z papíru doplňují uhlíkatou složku a snižuje se tím potřeba doplňování pilin, štěpky nebo jiného uhlíkatého materiálu. Rozklad papíru v kompostu je rychlý a spolehlivý.

Kraft-papírové sáčky nebo levnější sáčky z obyčejného papíru?

Nabízíme dva druhy papírových sáčků: Kompostovatelné kraft-papírové sáčky a Kompostovatelné papírové sáčky.  Oboje jsou vyrobené v ČR. Rozdíl je v použití - zjednodušeně: Sáčky z obyčejného papíru - Kompostovatelné papírové sáčky jsou dostačující, máte-li kompost přímo na zahradě u domu a sáček vynesete v koši, se kterým se pak vracíte domů. Kompostovatelné kraft-papírové sáčky jsou praktičtější pro domácnosti bez zahrady. Kraft-papírový sáček vynášíte do sběrné nádoby nebo komunitního kompostéru například cestou do práce či do města a už se nechcete s košem vracet domů nebo si organický materiál vozíte o víkendu na chatu / chalupu a chcete mít jistotu, že se sáček před transportem nerozmočí.

Hledat