Dřevěné uhlí pro zlepšení kvality půdy AGRO-PROTECT-SOIL 50 litrů Zobrazit v plné velikosti

Dřevěné uhlí pro zlepšení kvality půdy AGRO-PROTECT-SOIL 50 litrů

Vhodné pro všechny druhy rostlin i půdní typy. Vysoká kvalita, neobsahuje škodliviny, vyrobeno v ČR.

DŘEVĚNÉ UHLÍ (dříve Agrobiouhel) svým složením prospívá zdraví rostlin a přispívá k rozvoji půdního edafonu. Jedná se o trvanlivý porézní materiál se stabilizačními účinky.

DŘEVĚNÉ UHLÍ je vhodné pro okrasné i zeleninové zahrady, předzahrádky, komposty - pro všechny typy záhonů, truhlíků, výsadbových jam stromů.

Aplikujeme jednorázově, nemusí se obměňovat. Příliš zhutnělou zeminu doporučujeme upravit příměsí písku.

Aplikujeme jako přídavnou látku přímo na stanovišti. Důkladně promísíme s původní zeminou - je určen výhradně pro zapravení do půdy, není vhodný pro povrchové použití. Po aplikaci důkladně zalijte kropítkem.

Vyznačuje se charakteristickou černou barvou.

DŘEVĚNÉ UHLÍ neškodí zdraví ani životnímu prostředí.

Dřevěné uhlí bylo využíváno jako součást černozemě terra preta k vylepšení úrodnosti půdy již ped několika tisíci lety indiány v Amazonii. Více viz Co je terra preta?

Hmotnost: 19kg

Cena dopravy - upozornění: Při objednávce 4 a více ks tohoto zboží se jedná o nadrozměrnou zásilku, pro kterou je cena dopravy kalkulována individuálně dle ceníku dopravce. Automatické potvrzení objednávky však neumí tuto variantu dopravy zohlednit a doprava tak není v potvrzení uvedena ve správné výši. V případě, že jste zvolili platbu převodem, prosíme vyčkejte s úhradou na upřesnění ceny dopravy. Děkujeme. 

Hledat