Komunitní kompostér SIVA DUO (10-15 domácností) Zobrazit v plné velikosti

Komunitní kompostér SIVA DUO (10-15 domácností)

Originální design, zateplený, uzamykatelný, spolehlivě odolá vandalům i vniknutí hlodavců. Pořizovací náklady na 1 domácnost: od 1700 Kč.

Kompostér dodáváme na základě individuální poptávky a je přepravován jako paletový odběr (nevztahuje se na něj přeprava zdarma).

K dispozici je i větší tříkomorová varianta SIVA TRIO.

Komunitní kompostér je vyroben z recyklovaného plastu a je navržen tak, aby byly zabezpečeny všechny potřebné funkce kompostování a bylo minimalizováno riziko vzniku zápachu a kontaminace kompostu nežádoucími příměsemi.

Kompostér je určen pro společné sousedské kompostování, neboli komunitní kompostování občanů. Kompostér je pro celoroční venkovní použití. Je izolován, aby v zimních měsících nezamrzal. Víko chrání kompost proti promáčení deštěm.

U dna kompostéru je rošt, který zabezpečí odvod přebytečné vody a pomáhá k provzdušnění kompostu, čímž se minimalizuje riziko zápachu vznikající hnitím odpadu v anaerobních podmínkách.

Kompostér je uzavřený a díky roštu u dna je chráněný proti drobným hlodavcům. Je uzamykatelný, klíč získá pouze zapojená skupina osob. Uvedený typ je dvoukomorový.

Ke kompostéru poskytujeme samolepku formátu A3 (v ceně kompostéru) s označením co se do kompostéru ukládá a s prostorem pro vepsání kontaktu na odpovědnou osobu. Budete-li chtít kontakt (např. s logem obce a pod.) vytisknout na samolepku, účtujeme k ceně kompostéru náklady na DTP a korektury pro úpravu samolepky.

Rozměry:  130 cm x 125 cm x 71 cm (šířka x výška x hloubka)

Hmotnost: 120 kg

Užitný objem: 770 litrů

Doprava a instalace: Dle Vašich požadavků můžeme zajistit dopravu a rovněž instalaci komunitního kompostéru. Napište nám, cenu zkalkulujeme. Instalace zahrnuje nakládku, vykládku, podkladový štěrk, výkop, vyplnění podkladovým štěrkem a osazení kompostéru na rovném terénu. V případě provádění terénních úprav pro vyrovnání terénu před osazením kompostéru (svah) je cena za instalaci kompostéru kalkulována individuálně.

Hledat